Szénási Sándor szavalóverseny

Szerző: admin  //  Kategória: Események, programok

Hagyományainkhoz híven iskolánk idén is képviselte magát 3 tanulóval  a verebi Szénási Sándor szavalóversenyen december 14-én, pénteken. Az 1. osztályból Szabó Evelin Szonja, a 3. osztályból Polyefkó Fanni, a 4. osztályból Erdélyi Botond szavalt. A zsűriben idén is ott volt Szénási Sándor költő felesége is, aki meghatottan hallgatta a 28 induló kisgyermek verseit. Tanulóink közül mindhárman kaptak oklevelet és egy szelet csokit, Polyefkó Fannit különdíjjal is jutalmazták a 3-4. osztályosok között, ő könyvvel és játékkal tért haza. Mint minden évben, a szavalókat hazafele menet idén is elvittük a lovasberényi katolikus templom előtti életnagyságú Betlehemhez és a feldíszített fenyőfákhoz. Jó élményekkel tértünk haza, reméljük, jövőre is mehetünk Verebre.